Hayalinizdeki akıllı telefona, eski telefonunuzu getirerek veya ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak Samsung Galaxy Note 8’e özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL
Taahhüt Süresi Standart Kampanya Aylık Taksiti Cihaz Değişimi ve Ön Ödeme Sonucu Ödeyeceğiniz Aylık Taksit Kampanya İndirimi**
24 AY
36 AY

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şık tasarım, uygun fiyat!

Samsung Tab 3 Lite avantajlı tekliflerle Türk Telekom Mağazaları’nda!

​​
 
 


Tarifeye Ek 11 TL 'den başlayan fiyatlarla
​​​​​​
                                              
​​
Samsung Tab 3 Lite
  Samsung Tab 3 Lite
Ekran 7''ekran, 1024 x 600
İşletim Sistemi Android 4.4 Kit Kat
İşlemci Dual-core 1.3 GHz
Kamera 2 MP arka kamera
RAM 1GB
Dahili Hafıza 8GB
Ağırlık 310 gr
Pil 3600 mAh
Bağlantı Wifi
Diğer -
​​​
​​​​​​
AKILLI TELEFONA EK
12 Ay 33 TL
24 Ay 15 TL
36 Ay 11 TL
​​​
Tarifeye Ek
12 Ay 33 TL
24 Ay 17,8 TL
36 Ay 13,3 TL
Samsung Galaxy Tab 3 Lite Peşin Fiyatı
PEŞİN
379 TL
​​​​​​
​​​​​​

Akıllı Telefona Ek:

Son 90 gün içerisinde Türk Telekom'un sunmakta olduğu akıllı telefon kampanyasından taahhütlü olarak faydalanmış, ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış Bireysel müşterilerimiz "Akıllı Telefon Alanlara Tablet Kampanyası"ndan faydalanabilecektir.

Tarifeye Ek Kampanya:

 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen ve hattı çift yönlü olarak kapanmamış olan bireysel faturalı müşteriler faydalanabilecektir. Bu şartların sağlanmaması halinde varsa diğer Türk Telekom mobil faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya bireysel müşterilerden Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilenler 12 veya 24 ay boyunca cihaz bedelini Türk Telekom mobil faturası ile ödeyerek (TAEH), kampanyadan faydalanacaktır.

Peşin Kampanya Modeli:

Çalışan tarifesi haricindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Kampanya 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Akıllı telefona ek sunulan tekliften 24 veya 36 ay taahhütle, tarifeye ek sunulan tekliften 12 veya 24 ay taahhütle faydalanılabilir. .
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi Türk Telekom'dan taahhütlü akıllı telefon alanlar için geçerli olup cihaz kampanyasındaki yararlanma koşulları geçerliliğini aynı şekilde koruyacaktır.
 • Mevcut durumda Türk Telekom tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak son 90 gün içerisinde yararlanan müşteriler Akıllı Telefona Ek tablet teklifinden sadece bir kez yararlanabileceklerdir.
 • Türk Telekom'un Akıllı Telefona Ek Tablet teklifinden faydalanacak cihaz sayısını bireysel müşteriler için TC Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısını dikkate alarak, 1 (bir) adet ile sınırlama hakkı, sınırlama hakkı bulunmaktadır ve 36 ay taahhütlü cihaz kampanyalarından faydalanılması durumunda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında alınan tablet müşterinin tablet hakkından sayılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Samsung Galaxy Tab 3 Lite tarifeye ek teklif için 12 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 33 TL, 24 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 17,8 TL, 36 ay taahhüt süresi boyunca aylık cihaz taksidi 13,3 TL; akıllı telefona ek teklif için 12 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 33 TL, 24 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 15 TL, 36 ay taahhüt süresi boyunca cihazın taksidi 11 TL'dir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi cihaz kampanyalarının tarifeye ek, internet paketli, ikinci cihaz kampanya modelleri içerisinde yer alan tüm tarifeler ve diğer tablet kampanyalarının geçerli olduğu tüm tarifeler ile geçerlidir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifinde cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarına ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere, tarafınızdan kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifinin taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Tarifeye Ek Tablet Kampanyası taahhütnamesi için tıklayınız.
​​​​​​​​