Ana İçeriğin Başı

Yeni Nesil Mobil İnovasyon!

Galaxy ailesinin en yeni üyesi sinematik sonsuz ekranı, gerçekçi kesintisiz görünümüyle Samsung Galaxy S10+ Türk Telekom'da!

​​​​​

Üstelik 25 Şubat – 15 Mart 2019 tarihleri arasında Galaxy S10+ alanlara Samsung Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık hediye!*

Ekran6.4" QHD+ Dynamic AMOLED 19:9
Kamera10MP (F1.9) Çift Pixel + 8MP (F2.2) Ön Kamera / 16MP (F2.2) + 12MP (F1.5/F2.4) Çift Pixel + 12MP (F2.4) Arka Kamera
İşlemciOctacore
RAM / Dahili Hafıza8 GB / 128 GB
İşletim SistemiAndroid 9.0
Batarya4100 mAh
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
Samsung Galaxy S10+ Ücretlendirme Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Samsung Galaxy S10+ 1.247 TL* 6 Ay

*Kampanya katılımı için 1.000 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 1.000 TL ön ödeme yapıldığı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Samsung Galaxy S10+ Peşin Teklif Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 7.499 TL

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​ ​​​ ​​​​ ​​​​​​​​​​
​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
  • Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık ürününe ilişkin tüketici tarafından renk seçimi yapılamayacak olup, sadece Beyaz renk hediye edilecektir, hediye ürün stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti ithalatı, satışa sunulmuş Samsung Galaxy S10e (G970F), Galaxy S10 (G973F), Galaxy S10+(G975F) ürününün 25 Şubat – 15 Mart 2019 (23:59) tarihleri arasında alınması halinde geçerlidir. Ürün teslimatı 1 Mart 2019 ve sonrası için planlanlanmaktadır, Katılımcılar bu hususu kabul eder. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir.
  • Ürünleri alan ve kampanya koşullarını (satın alınan Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ cihaza Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı kampanya başvuru uygulamasını indirip, bu uygulama içerisindeki “Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ Ön Alım Buds Hediye Kampanyası”adlı kampanyanın başvuru formunu doldurup, ürün faturasını kampanya sayfasına yüklemesi, 30 Mart 2019 tarihine kadar form doldurulması vb) yerine getirenlere Samsung Galaxy Buds (Beyaz) hediye edilecektir.
  • Renk seçeneği bulunmamaktadır. Bir kişi en fazla bir kere katılabilir. Kampanya hediyesi stoklarla sınırlıdır. Faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Kampanya başvuru süresinin sona ermesinin, 30 Mart 2019 sonrasında, 90 gün içerisinde teslim edilecektir.
  • Telefonun iade edilmesi halinde hediyenin de iade edilmesi gerekmektedir. Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3. Kişiler ile paylaşılacaktır. Samsung kampanya şartlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar, değişiklikler web sitesinde duyurulur. Türkiye sınırları dahilindedir. Ayrıntılı bilgi için www.samsung.com.tr
​​​​​​​​