webpart setting problem

Benzersiz ekran deneyimi

Yüksek ekran kalitesi ile rahat bir kullanım sunan Reeder M7 GO Türk Telekom Mağazaları’nda!

​​
 
 


Tarifeye Ek 15,5 TL 'den başlayan fiyatlarla
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
Reeder M7 Go Cihaz Özellikleri Bilgisi
Reeder M7 Go
Ekran 7 inch IPS
İşletim Sistemi Android 7.0 N
İşlemci Mediatek MT8167 / 1.3 GHz Quadcore
Kamera 2 MP Ön Kamera / 2 MP Arka Kamera
RAM 1GB
Dahili Hafıza 8GB
Pil 2200 mAh
Bağlantı Wifi
Diğer -
​​​​
​​​​​​​​
Reeder M7 Go AKILLI TELEFONA EK Ücret Bilgisi
AKILLI TELEFONA EK
12 Ay 26,5 TL
24 Ay 15,5 TL
​​​
Reeder M7 Go Tarifeye Ek Ücret Bilgisi
Tarifeye Ek
12 Ay 26,5 TL
24 Ay 15,5 TL
Reeder M7 Go Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 299 TL

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​
​​​​​​​​

Akıllı Telefona Ek:

Son 90 gün içerisinde Türk Telekom'un sunmakta olduğu akıllı telefon kampanyasından taahhütlü olarak faydalanmış, ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış Bireysel müşterilerimiz "Akıllı Telefon Alanlara Tablet Kampanyası"ndan faydalanabilecektir.

Tarifeye Ek Kampanya:

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarlarda ön ödeme yapma şartı aranabilir.

 • Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Akıllı telefona ek ve tarifeye ek sunulan tekliften 12 ve 24 ay taahhütle faydalanılabilir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi Türk Telekom'dan taahhütlü akıllı telefon alanlar için geçerli olup cihaz kampanyasındaki yararlanma koşulları geçerliliğini aynı şekilde koruyacaktır.
 • Mevcut durumda Türk Telekom tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak son 90 gün içerisinde yararlanan müşteriler Akıllı Telefona Ek tablet teklifinden sadece bir kez yararlanabileceklerdir.
 • Türk Telekom'un Akıllı Telefona Ek Tablet teklifinden faydalanacak cihaz sayısını bireysel müşteriler için TC Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısını dikkate alarak, 1 (bir) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanya kapsamında alınan tablet müşterinin tablet hakkından sayılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Reeder M7 Go tablet kampanyası  tarifeye ek teklif için 12 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 23 TL, 24 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 13 TL; akıllı telefona ek teklif için 12 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 23 TL, 24 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 13 TL'dir.
 • Akıllı telefona ek tablet teklifi cihaz kampanyalarının tarifeye ek, ikinci cihaz kampanya modelleri içerisinde yer alan tüm tarifeler ve diğer tablet kampanyalarının geçerli olduğu tüm tarifeler ile geçerlidir.
 • Akıllı telefona ek ve tarifeye tablet teklifinde cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarına ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere, tarafınızdan kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​