​​

Eski akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin cihazınızın yerine yenisini almak hiç bu kadar avantajlı olmamıştı!

Şimdi eski telefonunuzu Türk Telekom mağazalarına getirin, dilediğiniz akıllı cihaza indirimli fiyatlarla sahip olun.​​​

​​

Eski cihazını Türk Telekom Mağazalarına getirip, seçilen yeni cihazın kampanyadan faydalanma koşullarına sahip tüm bireysel müşterilerimiz cihaz yenileme kampanyasından faydalanabilir.

 • Cihaz yenileme kampanyası 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında,  getirilen eski cihazların durumlarına göre bir indirim bedeli belirlenir ve eski cihazın teslimi koşuluyla ilgili bedel yeni cihazın kontratlı fiyatından düşürülür.
 • İndirim bedeli en fazla yeni cihazın kontratlı fiyatının yarısı kadar olabilir.
 • Kampanya kapsamında indirim alabilmek için, getirilen eski cihazın açılıp kapanabiliyor olması ve bataryasının bulunması gereklidir. Ayrıca cihazda daha önce sıvı teması olmamalı, Apple markalı cihazlar için güvenlik kodu ve iCloud servisi kaldırılmış olmalıdır.
 • Çalıntı durumda olan, IMEI numarası kopyalanmış veya BTK sisteminde kaydı olmayan cihazlar eski cihaz olarak geri alınamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında teslim edilen eski cihazlardan doğacak tüm sorumluluklar (cihazın sahibi olunması, kayıp veya çalıntı olmaması, BTK sistemlerinde herhangi bir problem kaydı olmaması vb.) cihazı getiren müşterilere aittir.
 • Eski cihazını getirerek yeni bir cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler, daha sonra eski cihazlarını geri alamayacaklardır.
 • Eski cihazın teslimi esnasında cihaz içinde bulunan her türlü kişisel verinin silinmesi, hafıza kartlarının çıkarılması müşterinin sorumluluğunda olup, bu bilgilere daha sonra erişebilmek için Türk Telekom veya Türk Telekom Mağazalarından herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.
 • Eski cihaz getirilerek faydalanılan cihaz kampanyalarında, seçilen yeni cihaza ait tüm kampanya koşulları geçerlidir.
 • Kontrat süresince ödenecek yeni cihaz bedeli, eski cihazın durumuna göre belirlenen indirim bedelinin,  yeni cihazın kontratlı fiyatından düşülmesi ile hesaplanır, ilgili bedel seçilen kontrat süresine bölünerek aylık olarak müşteri faturalarına yansıtılır.
 • Hesaplanan aylık cihaz taksiti küsürlü olması durumunda kuruşa yuvarlanır. Yuvarlamandan kaynaklı oluşan toplam fark kontratın başladığı ilk ay cihaz taksitine eklenir veya cihaz taksitinden çıkarılır.
 • Yeni cihazlar müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, eski cihazların durumlarına göre belirlenen indirimler düşüldükten sonraki kalan cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Bayiler tarafından kesilecek cihaz faturasında Türk Telekom bayilerine teslim edilen eski cihazın değeri ve Türk Telekom tarafından kontrat süresince "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecek bedel ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Marka ve modeli ne olursa olsun* çalışır durumdaki eski cihazlarınızı Türk Telekom Mağazalarına teslim ederek hayalini kurduğunuz en yeni akıllı cihazlara indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Sunulacak indirim, getirmiş olduğunuz eski cihazların marka modeline ve fiziki durumuna bağlı olarak belirlenecektir.

*Cihaz yenileme kampanyasında yaklaşık 1000 adet farklı marka ve modelde eski cihaz kabul edilmektedir.

​​​​​​​​​​​​
​​

Eski telefonunuzu ya da tabletinizi Telekom Mağazalarına getirip, yeni akıllı telefonunuzu eski cihazınızın bedeline göre belirlenen indirimlerle alabileceğiniz yepyeni Türk Telekom kampanyasıdır.

Yeni alacağı cihazın kontratlı kampanya koşullarını sağlayan herkes, BTK IMEI kaydı olan eski cihazını Telekom Mağazaları getirerek cihaz yenileme kampanyasından faydalanabilir.

Eski cihazların kabul edilmesi için BTK web sitesindeki Mobil Cihaz Kayıt Sistemi’nde kaydı bulunmalı ve yasal takip gibi satışını engelleyici hiçbir hukuki kısıt bulunmamalıdır. Ayrıca Apple marka cihazlarda güvenlik kilidi kaldırılmış ve Apple ID sıfırlanmış olmalıdır.

Cihaz Yenileme Kampanyası’ndan faydalanmak üzere getirilecek cihazlarda marka model sınırı bulunmamaktadır. Piyasada bilinen ve bilinmeyen yaklaşık 1000 farklı model için fiyat teklifi sunulmaktadır. Fiyat teklifi, cihazın markası, modeli, fiziki koşulları, sıvı teması olup olmadığı, ekran ve kozmetik durumuna göre belirlenmektedir.

Bazı eski cihaz modelleri için 0 (sıfır) TL fiyat teklifi verildiği durumda, tercihinize göre bu cihazlar mağazalar tarafından teslim alınabilecek ve sosyal sorumluluk kapsamında elektronik atıklar için belirlenen standartlara göre geri dönüşüm sürecine tabii tutulacaktır. Bu durumda yeni alınan cihaz fiyatından indirim verilmeyecektir.

Cihaz Yenileme Kampanyası’ndan faydalanırken maksimum 3 adet eski cihaz değerlendirilir. Alacağınız yeni cihaza uygulanacak olan indirim tutarı, getirdiğiniz eski cihazların marka modeli ve fiziki koşullarının değerlendirilmesi sonucunda belirlenecek eski cihaz bedellerinin toplamına göre hesaplanır.

3 adetten fazla cihaz getirseniz dahi, Cihaz Yenileme Kampanyası kapsamında değerlendirilmeyen fazla cihazlarınızı Türk Telekom mağazalarına teslim edebilir ve elektronik atıkların geri dönüşümüne katkı sağlayabilirsiniz. Bu cihazlar için belirlenecek olan eski cihaz bedeli tutarında, peşin alacağınız herhangi bir üründe indirim alabilirsiniz.

Yeni cihaz için kampanya katılım koşullarını sağladığınız sürece eski cihazınızı getirerek devam eden tüm kontratlı telefon ve tablet cihaz kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Getirdiğiniz eski cihazın durumuna göre bir indirim bedeli belirlenecek ve söz konusu indirim bedeli yeni alınan cihazın kampanyalı fiyatından düşecektir. Kalan bedel kontrat süresince aylık taksitlerle Türk Telekom faturanıza yansıtılacaktır.

Fonksiyonel bozuklukları olan cihazlarınıza en iyi fiyat teklifini Türk Telekom verir. Örneğin eski cihazınızın internete girememesi ya da Bluetooth’a bağlanmaması fiyat teklifimizi etkilemez.

Kontratlı olarak alacağınız yeni cihazda indirim sağlanır. Üstelik getirilen eski cihazın markası modeli ya da yeni alınacak cihazın marka ve modeli bizim için hiç önemli değil. Getirilen her eski cihaza ve alınacak her yeni cihaza göre hesaplama yapılır, müşterilerimiz tercihleri nedeniyle dezavantajlı duruma düşmez.

Piyasada satışı olmayan ve ticari değeri kalmayan cihazların çekmecelerinizde beklemesine engel olur ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya için elektronik atıkların geri dönüşümüne katkı sağlarız.

Eski cihazınızı nereden hangi fiyata ve ne zaman aldığınız bizim için önemli değil. Cihaz kutusu, şarj aleti ve kulaklık getirmenize gerek yoktur ve bunlar eski cihazınıza vereceğimiz fiyat teklifini etkilemeyecektir. Geri dönüşüme katkıda bulunmak istiyorsanız bu gibi aksesuarları da mağazalarımıza teslim edebilirsiniz.

​​