Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası

Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası

Türk Telekom'da eski cihazını getirenler için Fırsat Bu Fırsat

Şimdi eski cihazınızı Türk Telekom mağazalarına getirin, dilediğiniz akıllı cihaza ekstra indirim fırsatlarıyla sahip olun.

Cihaz kampanyasına katılım esnasında ön ödeme yaparak aylık cihaz taksitini kendiniz belirleyebilirsiniz. Yaptığınız ön ödeme ne kadar yüksek olursa, ödeyeceğiniz taksit bedeli o kadar düşük olacaktır.

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

Taksiti HesaplaTaahhüt Süresi Standart Kampanya Aylık Taksiti Cihaz Değişimi ve Ön Ödeme Sonucu Ödeyeceğiniz Aylık Taksit Kampanya İndirimi**
24 AY
36 AY

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​
 • Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar anlaşmalı mağazalarda geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında, getirilen eski cihazın bedeli ve varsa kampanya indirimi toplamı yeni cihazın kontratlı fiyatından düşürülür.
 • Getirilen eski cihazın ve varsa yapılan ön ödeme tutarının toplamı en fazla yeni cihazın kontratlı fiyatının yarısı kadar olabilir.
 • Kampanya kapsamında getirilen eski cihazın açılıp kapanabiliyor olması ve bataryasının bulunması gereklidir. Ayrıca cihazda daha önce sıvı teması olmamalı, problemsiz bir şekilde açılıp kapanmalı, çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, yazılımdaki ve kasasındaki IMEI numaraları eşleşmeli, ekranı kırılmamış, piksel kaybı yaşanmamış olmalı, kasası kırılmamış, çerçevesinde boya dökülmemiş, soyulmamış veya aşınmamış olmalı, bataryası olmalı, şarj problemi olmamalı, ön ve arka kamerası çalışmalı, Apple cihazları için iCloud servisleri kapatılmalı ve parmak izi olan modellerde parmak izi çalışır durumda olmalıdır.
 • Çalıntı durumda olan, IMEI numarası kopyalanmış veya BTK sisteminde kaydı olmayan cihazlar eski cihaz olarak geri alınamamaktadır.
 • Eski cihazın teslimi esnasında cihaz içinde bulunan her türlü kişisel verinin silinmesi, hafıza kartlarının çıkarılması müşterinin sorumluluğunda olup, bu bilgilere daha sonra erişebilmek için Türk Telekom veya Türk Telekom Mağazalarından herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.
 • Eski cihaz getirilerek faydalanılan cihaz kampanyalarında, seçilen yeni cihaza ait tüm kampanya koşulları geçerlidir.
 • Yeni cihazlar müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, eski cihaza ve ön ödeme tutarının toplamına göre belirlenen indirimler düşüldükten sonraki kalan cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Bayiler tarafından kesilecek cihaz faturasında Türk Telekom bayilerine teslim edilen eski cihazın değeri, ön ödeme tutarı ve Türk Telekom tarafından kontrat süresince "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecek bedel ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Hesaplanan aylık cihaz taksiti küsürlü olması durumunda kuruşa yuvarlanır. Yuvarlamadan kaynaklı oluşan toplam fark kontratın başladığı ilk ay cihaz taksitine eklenir veya cihaz taksitinden çıkarılır.
 • iPhone 8, 8 Plus ve X tekliflerinden faydalanmak için cihaz bedelinin 500 TL'sinin ön ödeme olarak alınması gerekmektedir. Tabloda belirtilen "Standart Kampanya Aylık Taksiti"nde yer alan fiyatlar cihaz bedelinden 500 TL düşülerek hesaplanmıştır.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
​​​​​​​​​
​​​​

Türk Telekom mağazalarına eski telefonu getirip yenisini alabileceğiniz, hayalinizdeki akıllı telefona, eski telefonunuzu getirerek indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatı sunan Türk Telekom'un yeni cihaz kampanyasıdır.

Eski cihazını Türk Telekom Mağazalarına getirip, seçilen yeni cihazın cep telefonu kampanyasından faydalanma koşullarına sahip tüm bireysel mobil müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom mağazaları tarafından alınacak eski telefonları ve fiyat listesini cihazları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Alınacak eski cihazların aşağıdaki koşulları sağlaması gerekmektedir.

 • Açılıp kapanan, çalışır durumda olan,
 • Bataryası mevcut ve şarj olma problemi bulunmayan,
 • Kayıp / çalıntı olmayan,
 • Cihazın üzerinde yazan IMEI ile yazılımdaki IMEI aynı olan,
 • Ekranda ve kasada kırık olmayan,
 • Parmak izi okuma teknolojisi olan telefon modellerinde parmak izi çalışır durumda olan,
 • Apple modelleri için iCloud servisleri kapatılmış olan,
 • Tüm bilgileri silinmiş, resetlenmiş cihazlar kabul edilecektir.

Yeni cihaz için akıllı telefon kampanyası katılım koşullarını sağladığınız sürece eski cihazınızı getirerek devam eden tüm kontratlı cihaz kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Ancak eski cihazınızın bedelinin yeni cihazın kampanyalı fiyatının yarısı kadar olabilir.

Evet, hem eski cihaz verip hem de ön ödeme yapabilirsiniz. Ön ödeme ve eski cihaz tutarı toplamı, en fazla aldığınız yeni cihazın kampanyalı fiyatının %75'i kadar olabilir.

Yeni cihazınızın taksitleri, getirilen eski cihazın bedeli ve varsa kampanya indirimi toplamının yeni cihazın kontratlı fiyatından düşürülmesi ve kalan tutarın kontrat süresine bölünmesi ile hesaplanır. Kalan tutarın hesaplanması ile kolayca taksitli telefon sahibi olabilirsiniz.

Eski cihazınızı nereden hangi fiyata ve ne zaman aldığınız bizim için önemli değil. Cihazın belirtilen koşulları sağlaması ve Cihaz aksesuarı olarak da sadece bataryanın getirilmesi gerekmektedir.

Evet , eğer getirmek istediğiniz eski cihazınızın IMEI numarasının BTK kaydı bulunuyorsa getirebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​