Ana İçeriğin Başı

Yeni nesil dijital üniversiteye hazırlık platformu RAUNT, üniversiteye hazırlık kitap seti ve 8” geniş ekranı ve klavyesi ile Hometech W835 Tablet Türk Telekom evde internet faturasına 24 ay taksit ile ayda 64,90 TL

Kişiselleştirilmiş çalışma planı ve zengin içeriğiyle Raunt, öğrencileri tanır, anlar ve hedefine ulaşana kadar ona rehberlik eder. ​​​​

Üniversiteye Hazırlıkta Türk Telekom Yanınızda Cihaz Özellikleri Bilgisi
İşletim Sistemi

W8.1 İŞLETİM SİSTEM

İşlemci İNTEL  ATOM Z3735Q QUADCORE
Çözünürlük 8'' 1280X800PIX
Dahili Hafıza 16 GB DAHİLİ HAFIZA (64 GB 'A KADAR ARTIRILABİLİR HAFIZA )
Kamera 2.0 MP ARKA KAMERA 0.3
Bağlantı WiFi / BLUETOOTH
RAM 1GB DDR3
Diğer 350 gr
​​​
Hometech W835 Tablet Teklifler Ücretlendirme Bilgisi
Cihaz Marka Aylık Ödeme Tutarı Taksit Süresi Cihaz Rayiç Bedeli (Vergiler Dahil) *Damga Vergisi
Hometech W835 Tablet TL16,00 24 ay TL384,00 TL3,085 TLTL 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız + 24 ay ücretsiz TIVIBU GO Giriş​
Raunt Paketi Teklifler Ücretlendirme Bilgisi
Paket Adı Aylık Ödeme Tutarı ve Süresi Paket Kullanım Süresi Paket Rayiç Bedeli (Vergiler dahil) *Damga Vergisi
Raunt Paketi 24xTL48,90 12 ay TL1.173,60 TL9,43

Kampanya 31.108.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Hometech W835 Tablet ve RAUNT Paketi kampanyasının toplam ücreti KDV dahil 1.557,60 TL’dir. Toplam kampanya ücreti faturanıza 24 taksitle aylık 64,90 TL (KDV dâhil) olarak yansıtılacaktır. Raunt paket ilk taksit ücreti satın aldığınız dönemi takip eden ilk dönem faturanıza yansıtılmaya başlayacaktır. Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Bireysel aboneler en fazla 1 adet ürün için kampanyadan yararlanabilecektir. İnternet hizmetinin ya da Raunt paketinin iptal edilmesi durumunda kalan taksit bedelleri tek seferde fatura edilecektir. Tivibu Go hizmetini kullanan Türk Telekom evde internet aboneleri, ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketinden faydalanamaz. Tivibu hizmeti internet kotasını etkilemekte olup, kampanya süresi sonunda otomatik olarak faturalandırılır. Kırmızı halı ücretlidir. Ayrıntılar; www.raunt.com.tr / 444 1 444

Raunt Dijital Eğitim Platformu

 • Raunt, YGS ve LYS’ye hazırlık sürecinizde sizinle birlikte yürüyen eğitim koçunuz olarak, yerleşmek istediğiniz üniversite ve bölümlere göre elde etmeniz gereken hedef puanları belirler ve buna göre sizin için tamamen kişiselleştirilmiş bir çalışma planı sunar. 
 • Üniversiteye hazırlık sürecinde ihtiyacınız olan tüm öğretmenli konu anlatım videoları, 80 binden fazla soru ve videolu çözümü, son 20 yılın ÖSYM üniversite sınav soruları ve çözümleri, konuların en önemli noktaları ve kritik formülleri içeren konu özetleri, tek bir platformda online olarak karşınıza çıkar.
 • Hedefinize ulaşmanız yolunda neler yapmanız, nasıl ilerlemeniz gerektiğini belirleyerek size adım adım rehberlik eder.
 • Raunt Yıllık Çalışma Takvimi’ne göre neyi, ne zaman, hangi düzeyde çalışmanız gerektiğini söyler ve sürekli Hedef İlerleme Raporu hazırlayarak, hedef puanınıza yakınlığınızı tespit eder.
 • Sizin adınıza zaman ve performans yönetimi sağlar, gelişiminizi kontrol altında tutar.

Üniversiteye Hazırlık Kitap Seti

TM Paketi ( Matematik, Geometri, Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı, Coğrafya, Tarih, Felsefe) MF Paketi (Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım) TS Paketi (Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Sosyoloji, Matematik, Geometri, Felsefe) kitaplarından oluşan üniversiteye hazırlık kitap setinde;

 • Farklı zorluk seviyelerinde düzenlenmiş, tekrar testlerini de içeren Konu Kavrama Testleri, (MF’de 832, TM’de 716, TS’de 572 olmak üzere, toplam 2.120 Konu Kavrama Testi)
 • Yılların deneyimiyle hazırlanmış, her derse özel Soru Bankaları (Her birinde yaklaşık 10.000 soru)
 • Konu anlatımlı, örnek çözümlü Fasiküller (MF, TM ve TS’de her biri 80 sayfadan oluşan, toplam 10.720 sayfalık 124 Fasikül)
 • Ve toplam 28 Deneme Sınavı yer alır.
​​​​​​
​​

Hometech W835 Tablet

 • Başvuru sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmesi için Kara Listede yer almaması gerekmektedir.
 • Başvuru sahiplerinin hat dondurma listesinde olmaması gerekmektedir.
 • Abonelik yaşı 6 aydan küçük başvuru sahiplerine KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kontrolü yapılacaktır Evde İnternet Faturası ile cihaz almak isteyen tüm müşterilerin belirlenen KKB skorunu sağlaması gerekmektedir.
 • Mevcut abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu olmaması gerekmektedir.
 • İş bu kampanyadan yararlanıp iptal eden aboneler 50 gün boyunca yeni cihaz kampanyasından yararlanamaz.
 • Ödenmemiş faturaları taksitlendirilmiş ve halen ödenmemiş faturaları bulunan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Son 1 yılda hattı 2 defa borcundan dolayı kapamaya giren başvuru sahipleri kampanyadan faydalanamaz.
 • Süreli İnternet, HAZIRNET ve Seyirnet aboneleri cihaz kampanyalarından yararlanamaz.
 • Abonelik yaşı 6 aydan az Alo aboneleri bu kampanyadan KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skor puanı yeterli ise yararlanabilir.

Yukarıdaki şartları taşıyan Abone, Kampanya dönemi boyunca sadece 1 (bir) defaya mahsus 1 (bir) adet Cihaz için talepte bulunabilir ve Kampanya’ya katılabilir. Abone’nin birden fazla Evde İnternet aboneliği bulunsa dahi Kampanya’dan sadece 1 (bir) adet Cihaz için yararlanabilecektir. Abone’ler her halükarda aynı dönemde en fazla 2 (iki) cihaz ödemesi yapabilecektir. Evde İnternet’in Kampanya koşullarında, Kampanya tarihlerinde paket içeriklerinde ve tarife ücretinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

​​​​
 • Türk Telekom Mağazaları​

Taahhütnameyi indirmek için tıklayınız. ​​​​​​​

​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Üniversiteye Hazırlıkta Türk Telekom Yanınızda ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​​​