Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Tereyağını Kendin Yap sitesinde 15TL indirim!

Kampanya, 31.10.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine, www.tereyaginikendinyap.com adresinden 1,5 KG Tereyağlık Süt Kaymağı 65 TL yerine 50 TL’ye sunulacaktır. Kampanya kapsamında indirim sunulan ürünün teslimi, tüm Türkiye’ye yapılabilmektedir. Belirtilen kampanyalı ücrete, kargo bedeli dahildir.

Kampanyadan yararlanabilmek için KAYMAK yazıp 6262’ye SMS gönderilmesi ve gelen şifrenin www.tereyaginikendinyap.com web sitesi üzerinden sipariş verilirken, Türk Telekom Kampanya Kodu alanına girilmesi gerekmektedir.

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
KAYMAK boşluk TCKN 6262


Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Tereyağını Kendin Yap firmaları kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

​​