Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Tchibo.com.tr’den 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim!

Kampanya 3 – 28 Şubat tarihleri arasında tchibo.com.tr’den yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. %10 indirim Cafissimo kahve makineleri ve Partner ürünleri hariç tchibo.com.tr’den yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine tchibo.com.tr’den yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerinde %10 indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin TCHIBO boşluk TCKN yazıp 6262’ye sms göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.​

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
TCHIBO boşluk TCKN 6262

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Tchibo Kahve Mamülleri Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

​​​​​​​​​​​​