Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Nerminhanim.com’da 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ve 1000 cc yeşil çizik zeytin hediye

Kampanya 1 Mart – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine nerminhanim.com'da 100 tl ve üzeri ilk siparişlerinde 20 tl indirim ve 1000 cc yeşil çizik zeytin hediye.

Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin OVILO boşluk TCKN yazıp 6262'ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi alışveriş sepeti sayfasında "kupon kodunuz var mı" alanına girmesi yeterlidir. Kampanyadan sadece 1 kez faydalınabilinir.

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
OVILO boşluk TCKN 6262

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyadan faydalanmak için üye olma zorunluluğu vardır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve OVILO ZEYTINYAĞLARI kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.​​​​​​​​​​​