Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Morhipo’dan 150 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde 30 TL indirim!

​​​​

Kampanya 1 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine Morhipo.com’dan ve mobil uygulaması üzerinden yapılan 150 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde 30 TL indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin MORHIPO boşluk TCKN yazıp 6262’ye sms göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesi veya mobil uygulama üzerinde sepet adımı kısmında “Hediye çeki kodu” gir kısmına girilmelidir, indirim otomatik olarak uygulanacaktır. Şifreler tek kullanımlıktır. Kodların kullanılabilmesi için morhipo.com üyesi olunması gerekmektedir.  Her bir morhipo.com üyesi kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanyaya Özel İndirim Kulübü ve elektrik- elektronik ürünler dahil değildir.

 

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir.  Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Fırsat Elektronik Tic. ve San. A.Ş. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

​​​​​​​​​​​​​​​