Ana İçeriğin Başı

Madame Coco'da 100 TL ve üzeri alışverişe anında 20TL indirim!

​​​​

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Madame Coco mağazaları ve www.madamecoco.com üzerinden yapacakları 100TL ve üzeri alışverişe anında 20TL indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan MADAMECOCO boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Kodlar www.madamecoco.com’da alışveriş sonrası, ödeme sayfasında bulunan “İndirim Kuponu” seçimi yapıldıktan sonra ilgili alana girilerek ya da mağazalarda kasada ilgili kişilerle paylaşılarak kullanılır.​

​​​​​​​​​​​​​​​
Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri


Kampanya Koşulları

  • Kampanya 28 Şubat 2019'a kadar geçerlidir.
  • Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Madame Coco mağazaları ve www.madamecoco.com üzerinden yapacakları 100TL ve üzeri alışverişe anında 20TL indirim fırsatından yararlanıyor.
  • Kodlar www.madamecoco.com’da alışveriş sonrası, ödeme sayfasında bulunan “İndirim Kuponu” seçimi yapıldıktan sonra ilgili alana girilerek ya da mağazalarda kasada ilgili kişilerle paylaşılarak kullanılır.
  • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
  • Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Fırsat Kodları tek kullanımlıktır.
  • Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması ve Online İşlemler Bana Özel Menüsü​ üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için yurtiçi her yöne SMS paketinden düşecektir. Eğer TT Mobil müşterilerinin yurtiçi her yöne SMS paketi bitmişse ya da tarifesine göre tanımlı değilse tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilecektir. Vodafone ve Turkcell müşterileri için ücretlendirme bağlı bulunan operatörün tarifesine göre 1 SMS olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Madame Coco ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​