Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Lidyana.com’dan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim!

Kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine Lidyana.com'dan yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin LIDYANA boşluk TCKN yazıp 6262'ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girilmesi gerekmektedir. Kupon kodunu kullanabilmek için üye girişi yapılması gerekmektedir. Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.

Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan 1 müşteri en fazla 1 kez faydalanabilir. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
LIDYANA boşluk TCKN 6262

​Saat, teknoloji ve kozmetik kategorisine ait ürünler ve Bendis markası kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve LIDYANA kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.​​​