Ana İçeriğin Başı

Levi’s ve Dockers mağazalarında anında %15 indirim!

*Belirli Levi’s ve Dockers mağazalarında geçerlidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri kampanyaya dahil olan seçili Levi’s ve Dockers mağazalarında anında %15 indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan LEVIS boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınması ve fırsat kodunun alışveriş sonrası, mağazada kasa yetkililerine iletilmesi gerekmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​
Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri


Kampanya Koşulları

  • Kampanya 10 Nisan – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri  yararlanabilir.
  • Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Fırsat Kodları tek kullanımlıktır.
  • Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması ve ​Online İşlemler Bana Özel menüsü üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar tüm vergiler dahil TT Mobil ve Vodafone aboneleri  için 65 kuruş, Turkcell aboneleri  için 85 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan kusuru olmaması durumunda Türk Telekom Grubu’nun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Levi’s ve Dockers ile Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar; Ankamall Dockers; Ankamall Levi’s; Panora Levi’s; Cepa Levi’s; Cepa Doclers; Panora Dockers; Edremit Levi’s; Armada Levi’s, Armada Dockers, Marmara Park Levi’s, Mall Of İstanbul Levi’s, Mall Of İstanbul Dockers, Terracity, Migros Levi’s, Özdilek Levi’s, Akasya Levi's, Espark Eskişehir, Maltepe Piazza Levi's, Bursa Marka Park, Mark Antalya ve İzmir Forum mağazalarıdır.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​