Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Kapgel’den 5 TL indirim hem de bedava hizmet bedeli!

Kampanya 1 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine Kapgel mobil uygulaması üzerinden verilen siparişlerde hem 5 TL indirim hem de bedava hizmet bedeli sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin KAPGEL boşluk TCKN yazıp 6262’ye sms göndermeleri ve gelen şifreyi mobil uygulama üzerinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanya katılım adeti sınırlandırılmıştır.

 

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir.  Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Kapgel Teknoloji A.Ş. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

​​​​​​​​​​​​​