Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Kahve.com’dan 50 TL ve üzeri yöresel kahve alışverişlerinde %20 indirim!

Kampanya 1– 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine Kahve.com web sitesi üzerinden verilen siparişlerinde 50 TL ve üzeri siparişlerinde %20 indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin KAHVE boşluk TCKN yazıp 6262'ye sms göndermeleri ve gelen şifreyi üye girişi yaptıktan sonra web sitesi üzerinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
KAHVE boşluk TCKN 6262

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Kahvesan Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​