Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Jolly Tur'da hayal edemeyeceğiniz tatil fırsatları sizi bekliyor!

Kampanya, 25 Ocak 2017 – 25 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin JOLLY boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermesi, gelen şifreyi ilgili acente seyahat danışmanına iletmeleri veya web sitesindeki ilgili alana giriş yapmaları gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanya boyunca bir kişi en fazla 5 şifre alabilir ve 5 farklı şifre ile kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya, Tüm Jolly Tur satış ofislerinde ( https://www.jollytur.com/kurumsal/acentelerimiz), Jolly Tur çağrı merkezinde ( 444 0 644) ve Jolly Tur web sitesinde (www.jollytur.com) yapılan alışverişlerde şifre ibrazı ile geçerlidir.

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
JOLLY boşluk TCKN 6262

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş. ve Club Jolly Turizm ve Tic. A.Ş.’nin kampanya ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. ​​​​

Seçili otel ve tur listesi için : www.jollytur.com​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​