Ana İçeriğin Başı

HOTİÇ’te tüm alışverişlerde mevcut indirime ek anında %10 indirim!

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Hotiç mağazaları ve www.hotic.com.tr'den yapacakları tüm alışverişlerde mevcut indirimlere ek anında %10 indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan HOTIC boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Kodlar www.hotic.com.tr'de alışveriş sepetindeki, sepet/ödeme aşamasında “İndirim Tipi” olarak “Kupon Kodu” seçimi yapıldıktan sonra ilgili alana girilerek ya da mağazalarda kasadaki yetkililere iletilerek kullanılır.

​​​​​​​​​​​​​​​
Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri


Kampanya Koşulları

  • Kampanya 15 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
  • Şifreler tek kullanımlıktır ve her alışverişte yeni şifre alınması gereklidir, tek kod online ve mağaza alışverişlerinde birer kez kullanılabilecektir.
  • İndirim, İkinci kampanyalar ile birleştirilemeyecektir.
  • Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için yurtiçi her yöne SMS paketinden düşecektir. Eğer TT Mobil müşterilerinin yurtiçi her yöne SMS paketi bitmişse ya da tarifesine göre tanımlı değilse tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilecektir. Vodafone ve Turkcell müşterileri için ücretlendirme bağlı bulunan operatörün tarifesine göre 1 SMS olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • HOTİÇ ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​