Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Çiçeksepeti’nden tüm ürünlerde %15, seçili ürünlerde %40 indirim!

Kampanya 6 - 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine ciceksepeti.com'dan yapılan alışverişlerinde tüm ürünlerde %15, seçili ürünlerde %40 indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin CICEKSEPETI boşluk TCKN yazıp 6262'ye sms göndermeleri ve gelen şifreyi web sitesinde ilgili alana girmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlıktır. Her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. İndirimli, üzeri çizili fiyatlı ürünlerde ve CicekSepeti.com üzerinden satışa sunulan diğer satıcıların ürünlerinde geçerli değildir.Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri
CICEKSEPETI boşluk TCKN 6262

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Çiçeksepeti İnternet Hizmetleri A.Ş. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

​​​​​​​​​​​