Ana İçeriğin Başı

carrefoursa.com’da 150 TL ve üzeri alışverişe anında 20TL indirim!

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri www.carrefoursa.com üzerinden yapacakları 150TL ve üzeri alışverişe anında 20TL indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan MARKET boşluk TCKN yazıp 6262'ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınması ve fırsat kodunun alışveriş sonrası, ödeme sayfasında bulunan “Hedi​ye/Promosyon Çeki Kullan“ alanına girilmesi ve sonrasında “Kullan“ butonuna basılması gerekmektedir. Toplam fırsat kodu 100.000 adet olup, kampanya fırsat kodu adedi ile sınırlıdır.​

Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri


Kampanya Koşulları

  • Kampanya 01 Ocak - 28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
  • Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Fırsat Kodları tek kullanımlıktır.
  • Kod alımı Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Carrefoursa ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 10 00 ulaşabilirsiniz.  
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​